Ei leida kohta kus sisse logida ja tahaks teada kas kõik mu pildid,postitused ja videod ongi nüüd siis kustunud?

Pöörduja nimi / hüüdnimi
Mannu03
Autor

5 kommentaari

 1. Kaarel Veike Vasta

  Tere

  Täname küsimuse eest. Meie süsteemi salvestatud pildid ja videod (mälestused) on meil varundatud, kuid need ei ole ligipääsetavad veebilehe kaudu. Me ei planeeri avada kontode osa samal viisil, kui see oli varem. Oleme me arvestanud sellega, et luua moodus, mille abil saaksid inimesed oma kontole mingil viisil ligi ning laadida alla meie süsteemi talletatud mälestused. Nupsu liigub hetkel anonüümse suhtluse suunas, et aidata mistahes küsimustele leida abistavaid vastuseid. Ja teiseks on meil suurem rõhk hetkel videosisu planeerimisel.

  Parimate soovidega,

  Kaarel
  Nupsu.ee

  • Äkki oleks kuidagi võimalik neid meilile saada (videosid ja pilte ) või mingit linki kust neid ise tõmmata ? Tahaks väga kätte saada kuna neid mul pole mujal 🙁

   • Kaarel Veike Vasta

    Vastasin sellele allapoole. Meil oli loodud nii mahukas võrgustik ja süsteem, et selle kokkutõmbamine on päris suur väljakutse. Siiski on see meil plaanis teostada aga ajaraame lubada ei julge.

 2. Kaarel Veike Vasta

  Tere,

  Andmed on meie kõvaketastel ja serveris talletatud, kuid tõenäoliselt kontosid me varasemal kujul looma ei hakka. Kõik lahendused, millest loobutakse, need võimaldatakse mingil hetkel lingi kaudu inimestel alla laadida. Hetkel selle lahenduse loomine on arenduse järjekorras, kuid mitte prioriteetsete ning kiiremate hädavajalike lahenduste nimistus.

  Mõistan, et see võib tekitada ebameeldivusi. Vabandame selle pärast ning loodame, et saame siiski mingil hetkel teid positiivselt üllatada.

  Tervitades,

  Kaarel
  Nupsu.ee

 3. Tere. Sama küsimus siin,et kas tõesti kõik pildid,videod on kadunud?
  Kui on tõesti mingi võimalus siis sooviks oma pilte ja videosid mingil moel kätte saada!
  Tänan tähelepanu eest!

Lisa oma kommentaar