Archive

Nupsu

Browsing

Tervis!

Tere!
Milliseid vitamiine Te kasutate?
Mina liitusin natuke aega tagasi ühe vahva grupi ja samuti ka avastasin, et need tooted mida sealt osta saab on mitmed kordi tõhusamad ja paremad kui apteegist ostetud. Enne rasedust ja ka raseduse ajal kasutasin ürdijooki, mis on väga väga hea tervise parandaja. Ja arstil käies ning proove tehes ei pidanud ma mitte mingeid asju lisaks võtma, kuna see jook andis mulle kõik mida mina ja Meie pisike laps vajab. Kõik tooted on 100% looduslikud.
Kes soovib rohkem infot palun kirjutada. Aitan huviga kõiki. Ja sooviksin leida uusi tuttavaid!

Votes: 0
Answers: 1
Categories:
10. november 2015 lemmmik

Konto arestis tuttava pärast.

Tere
Probleem selline et võtsin tuttvale ja tema naisele kuskil aasta tagasi 2 laenu, üks oli 500 eurit ja teine oli 1000 eurot,
kuna neil tekkis maksmisele probleeme siis minul nüüd konto arestis ja pole endal kuskilt võtta sellist raha et kõike kinni maksta.
Hetkel -700 aga arvatavasti tuleb üle 1000 euro juurde aresti. Kas on kuidagi võimalik näiteks et see sama tuttav võtaks selle võla enda nimele, loomulikult ametlikult kõik korda ajada või sellist asja pole olemas et enda võlg kellegile teisele suunata?
või kas on näiteks võimalik välismaa pank teha kuhu kohtutäiturite käed ei ulatuks ? Pole kavas eluks ajaks eemale hiilida,
lihtsalt tahaks niikaua oma elu normaalselt elada kuni nad saavad minu eesti konto vabaks ?

Answers: 1
Categories:
30. september 2015 kokteilord

Nupsu kodu – kodu.nupsu.ee – testimise tagasiside. Katsetasid?

Oleme toonud üle profiilid vanast süsteemist koos laste päevikutega. Kui teil oleks võimalik testida, siis saaksime selle peagi avada. Oma kontole pääsemiks tuleb logida sisse ning minna aadressile kodu.nupsu.ee või kodu.nupsu.ee/teiekasutajanimi.

Meil on veel tuua:

• Laste graafikud
  • Laste albumid
  • Laste videod

Toome need järgmiste sammudena, kui kodu.nupsu.ee leht on paigas.

Kas kõik toimib korrektselt? Midagi jääb selgusetuks? Miski ei kuva? Esineb anomaaliaid?

Answers: 3
Categories:
3. märts 2015 Kaarel Veike