Archive

Nupsu

Browsing

Milliseid häid nõuandeid või soovitusi oskad jagada?

Hakkame tootma videoklippe erinevate nõuannetega. Oleme huvitatud sinu kogemustest ja soovitustest. Mõte/idee/soovitus peaks olema videos edasiantav 30 sekundi jooksul. Iga mõte, mis saab positiivse hinnangu teiste Nupsu kasutajate poolt on väärt kingitust. Jagame kõikide vastajate vahel hulganiste t-särke. Ärge hoidke ennast tagasi. Kõik ideed on teretulnud!

Mõtted võiksid olla piiratud kategooriatega:

• Rasedus
  • Sünnitus
  • Beebi
  • Väikelaps
  • Köök

Osalemiseks postita oma vastus siia foorumisse ning saada oma kontaktinfo aadressil info@nupsu.ee – pistame särgi sulle postkasti!

Votes: 0
Answers: 2
Categories:
20. jaanuar 2015 Kaarel Veike

Kas kaalu- ja kasvugraafikud nagu olid vanas süsteemis luuakse ka uues?

Varasemalt sai luua kaalu- ja kasvugraafikuid ning võrrelda lapse arengut seeläbi Eesti statistilise keskmisega – kas seda saab ka tulevikus? Miks ei näe ma hetkel/enam oma lapse graafikuid, mille olen varem loonud? Miks hetkel asjad nii on?

Answers: 3

segadus nupsu lehega

Tere.

Ma ei ole seda lehekúlge mônda aega külastanud ja üllatus suur et muutused tehtud,mis on kindlasti head muutused aga mul mure ka.

Mul oli nupsu lehel/enda profiili all mitmeid pilt ja video ja nendega selline asi et mul pole neid kuskil mujal kui siin ja nûûd ma ei leia neid enam.

Kas mul on lootust need veel tagasi saada voi leida siit üless?

Väga hinnalised olid mulle. 🙂 videol oli veel minu esimese lapse esimene roomamine 🙂

Palun aidake

Answers: 1
Categories:
27. jaanuar 2014 Triin Kevade

ei tunne värve

Tere minul mure järgmine et käis lasteaias ka logopeed ja andis teada et kõiges muus osas on lapse areng norm aga ta ei tunne peale musta ja valge ühtki värvi rohkem milles asi või kuidas seda õppetada.Olen püüdnud talle õppetada aga ta ei tahagi aru saada .Kas peaksin muretsema.

Answers: 3
Categories:
29. september 2013 katrin aalpere