Arhiiv

Rasedus ja sünnitus

Browsing

Kes teist on praegusel hetkel rasedad?
Kui kaugel oma rasedusega olete?
Mitmes laps tulemas on?
Mis põnev “faas” teil praegu rasedusega seoses käimas on?

Minul saab reedel 11 nädalat, ehk vaikselt vaikselt hakkab paistma esimese trimestri lõpp. Vajalikud uuringud tehakse 12. mail. Ootan oma esimest last ja “faasist” nii palju, et olen suht suur lihasõber olnud, kuid nüüd ei lähe alla selline liha, mida olen eelnevalt töötlema pidanud, selline kiuline. Ajab iiveldama. Samas kõik vorstid, pasteedid, pelmeenid on just hakanud isu tekitama. Loodan, et ma taimetoitlast ei kasvata 😀

Votes: 1
Answers: 3
30. aprill 2015 ufoor

Kirjutan siia, et uurida, kuidas on lood teil nende tujudega?
Ma olen üsna kimpus masenduse või stressiga. Mul on suurepärane mees ja mul on eelnevast abielust ka üks laps ja nüüd ootan teist last. Mehega koos olnd poolteist aastat ja me mõlemad ootame last väga. Meil on nagu suhtes kõik korras, aga samas tunnen ma end üksikuna jube tihti. Ma peale rasestumist enam tööle ei saand ja olengi oma linnakorteris olnud juba kuid päevast päeva üksi. Kuna ma elan uues linnas ka, siis pole mul siin sõpru ka, kellega koos midagi ette võtta või kellega niisamagi lobiseda saaks. Mehe pere elab küll siin linnas, aga kohati tundub, et ma ei sobi nende sekka-seda just materiaalses mõttes. Ma olen pärit üsna suurest ja vaesest perest ning hetkeseisul tuleme ka aind ots otsaga kokku. Mehe vanemad ja õed, vennad elavad väga hästi. Käivad nemad spa-des, juuksurites, küüntes, solaariumites, pidudel- kus iganes ja siis käivad meile kiitmas kui tore neil kuskil oli, mul aga sealjuures pole neile midagi toredat rääkida- vastame alati, et me olime kodus, niisama. Mul on kahju mehest, et ta üksi rabab meie nimel, aga kuna mu rasedus on väga raskelt kujunenud algusest saadik, siis pole lubatud mul tööle minna, et mehe elukest kergemaks teha. Nüüd ma siin vedelengi kodus diivanil, murran pead, et kuidas me hakkama ikkagi saame kui veel üks laps majja tuleb ning päevast päeva olen ma üksi. Isegi helistada pole kellegile. Oma vendade ja õdedega ma ei suhtle eriti kuna olen nendega kaugeks jäänd ja ei oskagi midagi rääkida nendega. Mu parim sõbranna jookseb mööda mehi ja mul ei ole temaga enam millestki rääkida. Mu mees on super inimene,hoolitseb meie eest, aga samas mind häirib miski. Hommikuti ärkab ta mitu tundi varem ennem tööle minekut, et lihtsalt arvutis elu24 lugeda või mänge mängida, õhtul tuleb koju, tema esimene tegevus on-lükkab arvuti tööle ja siis istub sinna taha ja jälle mängib või uurib niisama uudiseid vms. Mind ei tohiks see häirida, sest ka tema vajab oma aega, aga häirib kuna ta ei ole arvuti taga tund kaks, vaid mitmeid tunde lausa. Jah ta teeb kõik mis palun kui vaja, aga siis on kõpsti arvuti taga tagasi. Ma ei tea nagu ise ka mida ma temalt ootan. Aga ma tunnen end lihtsalt väga üksikuna ja ma olen temaga sel teemal rääkinud, aga siis selgub, et see on tema piiramine kui ma ütlen, et mind häirib kui ta arvuti taga on. Täielik masendus on peal ja ma ei oska midagi ette võtta. Kuidas teie end tunnete oma rasedustega?

Votes: 2
Answers: 7
8. aprill 2015 nupsu27

Plaan siis selline et tahame veel üht last! Esimese korra ajal ei õnnestunud ja hakkas lippama, nüüd siis teine kord, päevad oleksid pidanud juba ammu hakkama aga test neg. Rinnad eilsest saati kihelevad ja sügelevad või nii. Söögiisu on tükkaega olnud meeletu, pissil käin ma pm. iga nati aja tagant. Koguaeg tahaks midagi head, söön oma söögi ära ei lähe vist poolt tundigi mööda kui juba jälle tahan ma süüa. 😀
Mõtlengi et kas olen siis v ei ? Tunnused on nagu, rinnad pakitsevad, koguaeg söögi isu jne… aa, magada tahaks kaa , väsimus.
Aga mõtlengi et imelik et test miskit ei näita, teen järgmine ndl uuesti testi kui juhul vahepeal lippama ei hakka.. 🙂

Votes: 0
Answers: 7
30. märts 2015 emmekene