Arhiiv

Varia

Browsing

Tere

Olen Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor 3. kursuse üliõpilane Keidi Keidla ja koostan lõputööd teemal „Tallinn kui Eesti-sisene reisisihtkoht Eesti noorte seas vanuses 18-25 eluaastat“. Selle raames palun Teil võimalusel täita küsimustik, mis avaneb sellelt lingilt: www.connect.ee/uuring/340126578/

Heade soovidega
Keidi Keidla

Votes: 0
Answers: 4
Categories:
22. aprill 2015 palunabi

Me võtsime mingi aeg tagasi kassipoja, kes nüüd varsti peaks saama aastaseks. Ta on hästi sõbralik ja tore lastega. Laseb ka kõige pisemal ennast sülle võtta ja ringi tassida. Olen kuulnud, et kui teha lõikus, siis võib iseloom tsipa muutuda? Kass on emane. On kellelgi kogemusi?

NB! Kas pärast seda tekib kassile ka suurem kõht? Praegu on ta hästi kleenukene.

Answers: 3
Categories:
1. aprill 2015 Kaarel Veike

Tere.Poisil tekkis paremale oimukohta selline oasuurune pehme muna.Kas kellelgi sama olnud?Meie perearst ütles,et tema pole sellist ennem näinud.Poisil vöeti üldveri ,mis oli igatpidi korras.Perearst arvas,et jääb jälgimisele aga ma polnud nöus ja panin Tartusse aja kinni.Ja tapa ultrahelist öeldi ,et lümfisölm,mille kohta arvasid meie perearst ja öde ,et kuulevad seda esimest korda.

Answers: 2
Categories:
16. mai 2014 pille kelgo

Tere , Nupsu sõbrad
on tulemas ,1 ,aprill, ja minu laps käib laseaias ,
paluti siis kaasa võtta ,oma naljad või anekdoot. mida ette lugeda jne
Äkki on kellegil midagi pakkuda ,ainult et pole RUMAL , ja väga pikk,,

Answers: 0
Categories:
28. märts 2014 Kayro Kayro

Tere

Töökaaslasel (nii mõnelgi) on olnud olukord, kus tööandja võtab ühendust ja paneb lapsehoolduspuhkusel (LHP) oleva ema (kes on olnud 1,5 aastat lapsega kodus) fakti ette, et kui sa nüüd tööle ei tule, siis koondame. Ise olen hetkel LHP-l ja ei tea, kas mind ootab sama ähvardus.
Minu mäletamist mööda on lapsevanemal õigus olla lapsega kodus kuni lapse 3-aastaseks saamiseni. Kas on tööandjal õigus koondada juhul, kui töötaja otsustab, et ta ei naase tööle peale 1,5 aastat vaid soovibki olla lapsega kodus kuni lapse 3-aastaseks saamiseni? Lapsehoolduspuhkusel viibivat töötajat ei saa koondada, peab ootama, millal inimene tööle asub ehk siis koondada saab esimesel tööpäeval peale LHP? Koondada saab ka teatud tingimustel, nt kui on toimunud muudatused nii tööülesannetes kui struktuuris, et naasev töötaja ei ole enam kvalifitseeritud.
Minu jaoks lõhnab selline tööandja käitumismuster väga seadusevastaselt.

Answers: 1
Categories:
7. märts 2014 nupsuadmin

Tere küsimus siis selline.Kuna minu mees suri septembri lõpus ja jäin 4 lapsega üksi siis hakkasin ka taotlema Toitjakaotuspensioni. 4 lapse pealt hakkan saama 268.36 eurot. On see õige. Siis kui mees elas sai ta töövõimetus pensioni 50 protsenti. kas see siis mõjutab ja kas minul endal ei ole õigus taodelda mehe kaotamise puhul Toitjakaotuspensioni, kuna ma tööl ei käi ja lapsed on väikesed.ainuke sissetulek ongi lasterahad.

Answers: 1
Categories:
25. oktoober 2013 tiiu Makejev

Tere minul mure järgmine et käis lasteaias ka logopeed ja andis teada et kõiges muus osas on lapse areng norm aga ta ei tunne peale musta ja valge ühtki värvi rohkem milles asi või kuidas seda õppetada.Olen püüdnud talle õppetada aga ta ei tahagi aru saada .Kas peaksin muretsema.

Answers: 2
Categories:
29. september 2013 katrin aalpere