Arhiiv

Browsing

http://www.ohtuleht.ee/451996

Lugesin selle artikli ja kommentaare ja sattusin täitsa ahastusse.
Ise ei ole veel puutunud kokku antud probleemiga, kuna laps on veel alla aastane. Kuid hakkasin mõtlema, mis siis saab kui lähen üks kord tööle ja laps lasteaeda. Tõenäoliselt selleks ajaks on mul juba 2 last. Elan kohas, kus ei ole ei vanemaid, sõpru ega lähinaabreid. Ja kui laps jääbki haigeks, mis siis teha? Mitme lapse puhul on vist selline olukord samuti tavaline, et üks jääb haigeks, istud temaga kodus, saab terveks ja siis jääb teine haigeks ka veel! No ja mida see tööandja selle peale ütleb? Tal on ju vaja töötajat ka…

Teine asi on see, et igal pool öeldakse, et kui otsid tööd, siis sa ei ole kohustatud ütlema potentsiaalsele tööandjale, kas sul on lapsi või mitte. Aga selleks ajaks, kui hakkad tööd otsima, on sul mitmeaastane lünk CV-s ju! Kuidas sa seda põhjendad siis? Mina ei oska valetada ja midagi varjata, nii et see jällegi paneb sügavalt mõtlema. Endal on olemas selline kogemus, et otsisin tööd . Sain ühes kohas lõppvooru, kus valiti minu ja teise isiku vahel. Mulle anti selgelt mõista, et mina oleksin nende valik. Ja siis ma sain teada, et olen esimeseid kuid rase. Mõtlesin, et olen aus ja räägin nii nagu on. 1 minuti pärast olin vaba.

Votes: 0
Answers: 12
Categories:
15. november 2011 Jaana 🙂

Tere.

Olen Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala kolmanda kursuse tudeng ja pöördun teie poole kuna uurin oma bakalaureuse lõputöös kroonilise haigusega ja kroonilise haigestumuseta lapseootel naisi, nende tajutud stressi, suhtega rahulolu ja sotsiaalset toetust.
Seoses sellega palun, et leiaksite 15-20 minutit, et vastata küsimustikule. Kui Teil võimalik, palun jagage ka küsimustikku.

Küsimustiku leiate:
http://goo.gl/forms/VBJ8PCaJmk

Kõike head soovides

Heli Malm

Answers: 0
25. jaanuar 2016 Heli Malm

Selline mure, et tahaks emale korraldada sünnipäeva, tal on juubel tulemas ja sooviks talle teha uhke peo. Kas oskate ehk soovitada mõnda kohta tallinna keklinnas, mis ei oleks väga kallis ja kust oleks võimalik saada ruume ja ka toitlustust ja samuti oskate ehk soovitada head ja odavat õhtujuhti?

Answers: 6
Categories:
10. märts 2011 nupsuadmin

Kas keegi on pidanud käima sünnitusjärgselt emakapuhastusel, palju teil ennen kehatemperatuur oli, põletikunäitajad, kas saite pärast antibiootikume, palju pärast kehatemp oli, kui kaua selliselt püsis. Kas saite emakakokkutõmbeks tablette, olid valud kõhus? Kas sellel ajal imetasite? Peale emakakaela puhastust narkoosist lüpsite rinna tühjaks kui kaua lapsele rinda ei andnud. Kas peale emaka puhastust tegite ka vaagnapõhja lihaste harjutusi? Palun kirjeldage oma kogemusi, olen mures…

Answers: 1
18. detsember 2015 mar444

juttu siin igalpool, mida lapsega teha, kui soor on. värska toimib meil… aga ei leidnud mingit infot selle kohta, mida teha valusate nibudega ja nende jubedate valutorgete vastu rindades? ka värskaga puhastada? mingit vastavat kreemi määrida? menüüd muuta? mingeid rohtusid süüa? või läheb see ise üle, kui lapsel suu korras lõpuks?

Answers: 8
Categories:
3. märts 2010 nupsuadmin