Tervist
Vajan nüüd taas ja suht kiirelt spetsialisti nõu.
2005 nov. ostsime emaga kahekesi maja, ema oli taotleja ja mina käendaja.
Võõrasisast oli ta selleks hetkeks lahutatud kuid suhted soojenesid taas ning hakkasid uuesti koos elama.
Tasapisi on suvilast ehitatud maja, selleks kasutatud raha on minu ning ema palgast kõrvale pandud, Korteri müügist saadud ning pisikest laenuosa juurde võttes.
Kuna isal tõsised alkoholiprobleemid, (see oli ka kunagise lahutuse põhjuseks- alkohol ning vägivald) siis ema ei soovi teda enam siia. Samuti meie ( 3 tütart), sest oleme väsinud ta märatsemisest, joomisest (ning kahju on mul ta tütrest, minu noorimast õest. Ta 16a vana ning peab oma joodikust isa kantseldama, see ei ole ju normaalne)

Nüüd reedel läks asi nii kaugele, et kutsusime politsei, märatses ja röökis hommikust saati.
Pärast seda ema rääkis ühe tuttavaga. Ning too ütles, et isa meelega teeb nii, et välja ei koli (ta on siia sisse registreeritud kuid omab ka korterit) sest ootab, et saaks 5a fiktiivset abielu ning et ta siis annab ema kohtusse ning nõuab poolt maja väärtusest.

Ehmusime täitsa ära selle peale.
Maja lukku vahetada ei saa, kuna peksab siis ukse (klaasuks) katki.
Niisama kedagi ju välja ka kirjutada ei saa Kurb 🙁

Nüüd ongi nii, et kõik minu rahad, ema rahad ning samuti ka laenurahad on siia majja pandud. Kuid joodik lihtsalt arvab, et tal sellele õigus ning, et nõuab oma osa.

Ei oska enam miskit teha. Jama enda majaga, jama ema majaga. Jõud on lihtsalt otsas Kurb 🙁

Palun aidake keegi, mida peaks tegema ning kas tal on õigus pärast 5a sissekirjutust nõuda poolt varast.

Ette tänades,
Kristel

Autor

Lisa oma kommentaar